Kalendář akcí

21.3.2024

Na vlnách dechu

Studio Rituál, Odry

550,- Kč

Workshop

Nechte se svést na vlnách vašeho dechu. Objevte a následujte ve svém těle jeho plynutí a proudění.

sobota 20.4.2024

Na vlnách dechu

Útulna pro duši a tělo – Bedihošť

1950,- Kč

Seminář

Nechte se svést na vlnách vašeho dechu. Objevte a následujte ve svém těle jeho plynutí a proudění.

31.5. – 2.6.2024

Plynutí v Plinkoutu

Penzion nad lípou, Plinkout 30, Dlouhá Loučka

3.900,-

Drahé ženy, srdečně vás zveme na společné plynutí v Plinkoutu.
Jsme dvě srdečné duše, které se šťastně potkaly a krásný nápad dostaly. Vytvořit společný čas, kde spoustu věcí dozvíte se zas. Nebude to však jen o vzdělávání, chceme si také dopřát odpočívání:-). K tomu přidat společné tvořeníčko a taky projít se přírodou maličko.

Uplynulé události

22.-24.9.2023

Podzimní Plinkout s tématem Hojnost

Plinkout, Dlouhá Loučka

4500,-

Společně s Jaruškou Výskalovou vás srdečně zveme na podzimní rovnodennost v Plinkoutu. Brzký podzim je obdobím sklizn a zralosti, vděčnosti za úrodu. Máme tedy možnost si uvědomit míru prosperity, hojnosti. Podíváme se na ní jak přes fyzické tělo, tak i rituál, taroty a kreativní tvoření.

14.10.2023

Pánev a pánevní dno s esencí ženy

Útulna pro duši a tělo– Bedihošť

}

10:00 – 18:00

1790,-

Tímto seminářem bych ráda navázala na mé předešlé (Vz-nosná síla dolní končetiny a Jak objevit a podpořit sílu našeho středu) a splnila tím přání mnoha žen, které se chtěly více dozvědět o své pánvi a pánevním dnu z širší perspektivy. Na tomto jednodenním semináři bych vás ráda seznámila s oblastí pánve a pánevního dna z hlediska krás její anatomie. Abyste si dokázaly představit, jak tato oblast vypadá nejen na povrchu, ale i zevnitř

2.-4.6.2023

Plynutí v Plinkoutu

Penzion nad Lípou

Plinkout 30
783 86 Dlouhá Loučka

}

pátek 17h - neděle 10h

3 900,-

Drazí a milí, srdečně vás zveme na společné plynutí v Plinkoutu. Jsme dvě srdečné duše, které se šťastně potkaly a krásný nápad dostaly: Vytvořit společný čas, kde spoustu věcí dozvíte se zas. Nebude to však jen o vzdělávání, chceme si také dopřát odpočívání.

25.3.2023

Terapeutický aspekt jógy – Jak objevit a podpořit sílu našeho středu?

Útulna pro duši – Bedihošť

}

sobota: 10:00 – 18:00

1 790,-

Tento jednodenní workshop se ponese v duchu aktivního a praktického poznávání našeho hlubokého stabilizačního systému, oblasti Solar plexu (3. Čakry), oblasti našeho zrozen.

14.3.2023

Kurz Macrame

Studio Harmonie, Olomouc

}

16:30 – 20:00

700,-

Srdečně Vás zveme na kreativní a tvořící kurz macrame!

Rezervace: kat.kropacova@seznam.cz

19. – 20. 11. 2022

Vz-nosná síla dolní končetiny

Útulna pro duši – Bedihošť

}

sobota: 10 – 18:00, neděle: 9 – 13:00

3 590,-

Obsahem tohoto semináře bude praktické i teoretické poznávání oblasti dolní končetiny, která nás nejen nese, ale i vznese, když jí dáme dobrý impulz a samozřejmě příležitost ☺. Přiblížíme si důmyslnou architektoniku chodidla a anatomii celé dolní končetiny. Vyzdvihneme svaly, vazy, fascie a komplexní svalové i fasciové řetězce, které nám pomáhají nohu udržet jak ve stabilní, tak v dynamické opoře. Aktivní cvičení pro rozpracování jednotlivých částí chodidla s použitím pomůcek i bez nám pomůže lépe procítit chodidlo se zemí. Poté aktivně propojíme systém osy dolní končetiny, abychom se mohli vznést nad podložkou a zažít její sílu a dynamiku.

13. říjen 2022

Milé dámy, je čas si udělat radost

Studio Harmonie, Olomouc

}

14:00 - 18:30

Srdečně Vás zveme na příjemné odpoledne! Čas na to si udělat radost! Čeká vás prodej jedinečných kousků oblečení za úžasné ceny, kávička, dobroty… prostě a jednoduše příjemné setkání!

2. říjen 2022

Terapeutický aspekt jógy

Lodičky Karviná

}

10:00 - 13:00

Vstupné dobrovolné

Děkuji Dragon clubu za pozvání do Karviné a všechny vás zvu do velmi příjemného venkovního prostředí pro jógování Na Lodičkách. Prožijeme společně TERAPEUTICKOU CESTU naším tělem, zavnímáme jeho jednotlivé části, propojíme v celek a samozřejmě nezapomeneme na příjemné flow pohybů a závěrečnou integraci pocitů do těla při Shavásáně 🙏Těším se!
Neváhejte a rezervujte si místo na workshopu – odpovím Vám s potvrzením co nejdříve!

Duben – Říjen 2022

Akreditovaný kurz MŠMT

YoFyz - jóga a fyzioterapie Olomouc

Jedinečná příležitost zúčastnit se jógového akreditovaného 200 hodinového kurzu vedeného zkušeným učitelem z Indie, více o Kabirovi zde. V lektorském týmu dále fyzioterapeutka a jógová lektorka Mgr. Katka Kropáčová, psycholožka Mgr. Lenka Minářová, poradce na výživu Mgr. Kateřina Gálová, atd.

Tento kurz je vhodný pro ty, kteří by se chtěli stát učiteli jógy, ale také pro ty, kteří již jógu učí a chtějí si prohloubit své znalosti, načerpat nové zkušenosti a objevit něco hlubšího ve svém nitru.

Březen – Září 2022

Akreditovaný kurz MŠMT

YoFyz - jóga a fyzioterapie Olomouc

Jedinečná příležitost zúčastnit se jógového akreditovaného 200 hodinového kurzu vedeného zkušeným učitelem z Indie, více o Kabirovi zde. V lektorském týmu dále fyzioterapeutka a jógová lektorka Mgr. Katka Kropáčová, psycholožka Mgr. Lenka Minářová, poradce na výživu Mgr. Kateřina Gálová, atd.

Kurz, který změní vaše dosavadní vnímání jógy, posune vás ve vaší osobní i lektorské jógové praxi, přinese vám spoustu nových zážitků a možná vám změní i život….

4.-6. června 2022

Terapeutický aspekt jógy – Síla středu a pánve

Útulna pro duši – Bedihošť

2 900,-

Víkend se ponese v duchu aktivního praktického poznávání našeho hlubokého stabilizačního systému a pánve, nejen v jógových pozicích. Teorie se bude mísit s praxí, abyste si dokázali vše najít, ohmatat, načíst, zažít a integrovat do těla. V hlavní roli jsou důležité svalové skupiny, které jsou součástí hlubokého stabilizačního systému. Kde se nachází? Jak spolu spolupracují? Co jim prospívá a co je naopak tlumí a způsobuje bolesti?
Do naší plné pozornosti se dostane i pánev, jako náš ,,podvozek“, který nás může životem vláčet, nebo naopak krásně a lehce nést a vytvořit žádoucí oporu a podporu pro náš trup i dolní končetiny, stává se totiž často převodníkem dobrého i zlého z trupu na dolní končetiny a opačným směrem.
Součástí propojení středu a pánve je samozřejmě správný a vyživující DECH.
Kde má být? Jak se s ním cítit dobře a jak být k sobě laskaví a nikde ho netlačit?
Ráda bych doplnila cvičení pomůckami z řad Spiraldymik, velice uznávané a fungující metody, abyste si mohli vyzkoušet, jak se dá pracovat v lehkosti a jednoduchosti a zároveň udělat obrovský kus práce.
Součástí víkendu budou i dvě příjemné meditace pod vedením Útulny.

Co obdržíte na kurzu?
– láskyplnou péči a pozornost ode mě i Útulny☺
– spoustu teoretických i praktických informací týkajících se středu těla a pánve
– práci s pomůckami (možnost jejich zakoupení)
– drobné občerstvení a pitný režim
– uvolnění a osvěžení při meditaci
– dáreček

29.11. – 1.12.2019

Jógový a meditační víkend na horách – Dolní Morava

Sport Hotel DM, Dolní Morava 53, 561 69 Králíky

3.700,-

Pobyt pro všechny, kteří si chtějí užít víkendu na horách a zároveň se ponořit do praxe meditace a jógy, ztišit se sami v sobě, zrelaxovat.
Budeme jógovat, odpočívat, meditovat, užívat wellness. S indickým učitelem a s fyzioterapeutkou a lektorkou jógy. Užívat si společnost podobně naladěných lidí v krásném hotelu obklopeném horami a přírodou.
Víkendem Vás provedou Kabir Bharti & Katka Kropáčová.
Kabir vede lekce jógy i meditace v angličtině. Překlad do češtiny je zajištěn.

9. – 11. srpna 2019

Jógový a meditační víkend v podhůří Jeseníků

Penzion nad lípou, Plinkout 30, Dlouhá Loučka

3.000,-

Udělat si čas sami pro sebe a dát prostor svým smyslům, touhám a přáním. Pomoci tělu dopátrat se toho, co nejvíce potřebuje…
Tento víkend si zpříjemníme spoustou péče o sebe samé.

25.-28. července 2019

Jóga pro začátečníky – filozofický význam ásán

Centrum Yofyz, Olomouc

5.600,-

Čtyřdenní kurz „Jóga pro začátečníky“ kombinuje tradiční a moderní pojetí jógy. Hlavním důrazem je terapeutický aspekt jógy. Chtěli bychom vám s Kabirem přiblížit jógu v malinko jiném pojetí, než ji možná znáte, nebo jak jste o ní slyšeli. Na kurzu se seznámíte se základními principy jógy, s jógovou filozofií a základními ásanami. Naučíte se meditovat a správně dýchat, zklidnit a relaxovat, zároveň vám předám užitečné informace a záludnosti, které naše tělo skrývá a kterých byste si možná při provádění ásán nevšimli a mohli jste se tak lehce propracovat k bolestem pohybového aparátu.