Jóga

V našich společně strávených setkáních spatřujte neomezené možnosti ,,naladění se“ na sebe, na všechny kolem vás, na práci, na celý den, na nové zážitky a zkušenosti. Připravte se na „boj“ či úlevu, zkrátka buďte chvíli sami sebou, ale také sami se sebou a dopřejte tělu krásné probuzení, povzbuzení, protažení, vyrovnání dysbalancí, radostný prožitek, promasírování a odpoutání se od každodenních starostí.

"

Jak může lekce vypadat?

Budeme se zaměřovat vždy na jednu část těla (kyčle, ramena, jednotlivé části páteře atd.) a dopřejeme mu jak uvolnění, tak stabilizaci a zpevnění, aby naše těla nejen dobře držela pohromadě, ale také se správně vyvíjela. Zaměříme se, jak na fyzioterapeutické prvky v podobě poloh z vývojové kineziologie, která je vlastně základem pro veškerý pohyb v prvním roce života každého z nás, a my se k tomuto nastavení potřebujeme opět trošku přiblížit, tak zároveň na prvky z jógy, strečinku, kalanetiky, gymnastiky a tance… Dopřejeme si úvodní a závěrečnou relaxaci. Ta nesmí na žádném ladění těla i mysli chybět.

Aktuálně

Momentálně vedu pouze individuální lekce jógy. O vyhlášení termínů pravidelných skupinových cvičení vás budu informovat. Organizuji nicméně řadu seminářů a workshopů, neváhejte nakouknout do kalendáře a potkat se na jednom z nich!

Kontaktujte mne

E-mail

Kat.kropacova@seznam.cz

Telefon

+420 775 155 862

(Objednávky přijímám
Po - Pá 9:00 - 18:00)

Adresa

Schweitzerova 798/99 Olomouc (4. patro “červeného” domu)

Pondělí - pátek (dle předchozí telefonické domluvy)

Copyright © 2024 | Všechna práva vyhrazena
Kateřina Kropáčová