29.11. – 1.12.2019

Jógový a meditační víkend na horách – Dolní Morava

Sport Hotel DM, Dolní Morava 53, 561 69 Králíky

Sport hotel Dolní Morava se nachází v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Sport Hotel nabízí komfortní a útulné ubytování. Na výběr jsou 2-4 lůžkové pokoje nebo pro větší pohodlí 2-4 lůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou.

29.11. - 1.12. 2019

Příjezd v pátek od 14 hodin, odjezd v neděli po obědě, cca 14 hodin

3.700,-Kč, v případě rezervace do 31.10.2019 cena 3.400,-Kč.

Cena obsahuje: ubytování v Sporthotelu DM, snídaně formou bohatého bufetu, večeře servírovaná v podobě dvouchodového menu (výběr ze 3 variant hlavního chodu včetně vegetariánské varianty), neomezený vstup do wellness centra, program – 4x lekce jógy, 3x meditace.

Pobyt pro všechny, kteří si chtějí užít víkendu na horách a zároveň se ponořit do praxe meditace a jógy, ztišit se sami v sobě, zrelaxovat.
Budeme jógovat, odpočívat, meditovat, užívat wellness. S indickým učitelem a s fyzioterapeutkou a lektorkou jógy. Užívat si společnost podobně naladěných lidí v krásném hotelu obklopeném horami a přírodou.
Víkendem Vás provedou Kabir Bharti & Katka Kropáčová.
Kabir vede lekce jógy i meditace v angličtině. Překlad do češtiny je zajištěn.

Co vám víkend nabídne?

Vaše mysl prožije intenzivní a příjemný detox.
Meditace a jóga ruku v ruce s přírodou.
Meditace. Terapeutický aspekt jógy. Sdílení. Relaxace.
Pro účast není potřeba žádná předchozí zkušenost s jógou či meditací.
Volný čas mezi jednotlivými lekcemi jógy a meditací je možné strávit ve wellness centru, odpočinkem či procházkou. Pokud nasněží, tak možná i na lyžích.
Wellness centrum, které nabízí bazén, finskou saunu, vířivku a relaxační zónu s překrásným výhledem na okolní svahy a obec Dolní Morava. Tradiční saunaři se mohou těšit na originální formu ochlazovací fáze při saunování ve venkovní části wellness zóny.
Možnost přiobjednání masáží – výběr z mnoha druhů.

Rezervujte si místo na události!