Nové prostory „Nalaďte se“

< zpět

Drazí a milí příznivci „Naladění se na sebe a své tělo“, moc vám děkuji za neustálou podporu, energii a přízeň, kterou mi věnujete. S velkou radostí vám mohu oznámit, že jsem díky shodě šťastných náhod našla nový krásný prostor, kde mohu uspokojit vaši stále se zvyšující poptávku.

 

Nový prostor se nachází na ulici Schweitzerova 99 v Olomouci, v novém červeném výškovém domě. Oplývá samozřejmě spoustou výhod, jinak by ke mně určitě nepřišel. Jako jednu z hlavních předností spatřuji v bezbariérovém přístupu. U hlavních vchodových dveří na mě zazvoníte, vyjedete do 4. patra výtahem a tam už na vás budu čekat s otevřenou náručí a vlídným slovem. Tuto výhodu především ocení „bolavější“ klienti, kteří nebudou muset překonávat překážky a nástrahy jakými mohou být například nevyzpytatelné schody a vysoké prahy :)

Abyste nemuseli zdlouhavě přemýšlet, kde zaparkujete své auto, pokud zvolíte tento druh přepravy, nebo kolik drobných ještě naházíte do parkovacího automatu, tak zde máme další výhodu. Před budovou, respektive přímo před hlavním vchodem je dostatečně velké parkoviště a to zcela zdarma :) Ti, kteří raději poznávají krásy Olomouce z MHD, zvolí variantu využití autobusové linky č. 16 nebo 17 a vystoupí na zastávce „u Kapličky“, která je hned vedle vchodu do červeného výškového domu.

Samozřejmě nemohu nevyzdvihnout velice příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit jistě nadmíru dobře „Naladěni“ .

Kdybyste po terapii měli ještě malou chviličku a chuť, můžu vřele doporučit vydat se do asi 50 metrů vzdálené kavárničky či pekárny a udělat si čas pro sebe a doplnit potřebnou energii v podobě výborné kávy či čerstvého pečiva :)

 

Informace pro Vás:

Moje služby

Ceník

Kdo jsem?

Články

Kontaktujte mne

info@naladtese.com

+420 775 155 862

Nalaďte se

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.