"Nalaďte se na sebe každým dalším pohybem."

Fyzioterapie.

Obor fyzioterapie existuje už pěknou řádku let. Moderní fyzioterapie, jak je vnímána dnes, však ještě není úplně doceňována. Z pohledu laické veřejnosti jsme pro mnohé maséři, sestřičky a někdy až doktoři. Spousta lidí stále váhá, jak nás vůbec oslovit nebo co po nás chtít.

Odborná literatura charakterizuje Fyzioterapii jako část komprehensivní rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Fyzioterapeuté si sami volí léčbu a postupy ze škály metodik cíleně, s ohledy na potřeby pacienta. Přístupy ve fyzioterapii vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky, popřípadě vývojové kineziologie.

Fyzioterapie by měla dát člověku komplex znalostí o vlastním těle. Aby se ho klient naučil poznávat, pochopit, cítit, vnímat a hlavně udržovat bez bolestí. Celá terapie vlastně závisí opět na známé BIO-PSYCHO-SOCIÁLNÍ jednotce. Když se vše podaří propojit, tak je klient maximálně spokojen. Vždy, když na sobě pracujeme, ať je to po stránce fyzické či psychické, má to na nás obrovský vliv. Je samozřejmě potřeba vše vybalancovat a každé části se věnovat řádným dílem, aby nám ze života neunikala harmonie a vše mělo šanci proudit. Když budeme schopni toto obsáhnout a vše správně propojit, bude nám dobře.

Ceník

Skupinová cvičení.

V našich společně strávených setkáních spatřujte neomezené možnosti ,,naladění se“ na sebe, na všechny kolem vás, na práci, na celý den, na nové zážitky a zkušenosti. Připravte se na „boj“ či úlevu, zkrátka buďte chvíli sami sebou, ale také sami se sebou a dopřejte tělu krásné probuzení, povzbuzení, protažení, vyrovnání dysbalancí, radostný prožitek, promasírování a odpoutání se od každodenních starostí.

Budeme se společně zaměřovat vždy na jednu část těla (kyčle, ramena, jednotlivé části páteře atd.) a dopřejeme mu jak uvolnění, tak stabilizaci a zpevnění, aby naše těla nejen dobře držela pohromadě, ale také se správně vyvíjela. Zaměříme se, jak na fyzioterapeutické prvky v podobě poloh z vývojové kineziologie, která je vlastně základem pro veškerý pohyb v prvním roce života každého z nás, a my se k tomuto nastavení potřebujeme opět trošku přiblížit, tak zároveň na prvky z jógy, strečinku, kalanetiky, gymnastiky a tance…    Dopřejeme si úvodní a závěrečnou relaxaci. Ta nesmí na žádném ladění těla i mysli chybět.

Ceník

Informace pro Vás:

Moje služby

Ceník

Kdo jsem?

Články

Kontaktujte mne

info@naladtese.com

+420 775 155 862

Nalaďte se

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.